990260
DJURMASK, trä, Bamana, Västafrika
Djurmask, trä, bamana, västafrika.

Kattdjur. Längd 21 cm, bredd 15.

Slitage, avskavd vid munnen.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Slutpris
2 400
225
249
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
4 mar 2018 21:32
2 400 SEK
4 mar 2018 21:32
2 200 SEK
4 mar 2018 21:18
2 000 SEK
4 mar 2018 21:18
1 900 SEK
4 mar 2018 21:18
1 800 SEK