DJURMASK, trä, Bamana, Västafrika

Kattdjur. Längd 21 cm, bredd 15.

Slitage, avskavd vid munnen.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
4 mar 2018 21:32
2 400 SEK
4 mar 2018 21:32
2 200 SEK
4 mar 2018 21:18
2 000 SEK
4 mar 2018 21:18
1 900 SEK
4 mar 2018 21:18
1 800 SEK
4 mar 2018 21:18
1 700 SEK
4 mar 2018 21:17
1 600 SEK
4 mar 2018 21:17
1 500 SEK
4 mar 2018 21:17
1 400 SEK
4 mar 2018 21:17
1 300 SEK
4 mar 2018 21:16
1 200 SEK
4 mar 2018 21:16
1 100 SEK
4 mar 2018 21:09
1 000 SEK
3 mar 2018 10:47
950 SEK
3 mar 2018 10:46
900 SEK
3 mar 2018 10:46
900 SEK
2 mar 2018 12:34
850 SEK
27 feb 2018 15:20
800 SEK
27 feb 2018 15:20
750 SEK
27 feb 2018 15:20
750 SEK
26 feb 2018 14:47
700 SEK