DJURFORMAD PALL, trä. Västafrika

Fyrfota djur. Längd 29, höjd 13, bredd 16

Bruksslitage

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
1 725
164
187
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
4 mar 2018 22:13
1 725 SEK
4 mar 2018 22:13
1 666 SEK
4 mar 2018 22:11
1 624 SEK
4 mar 2018 22:11
1 524 SEK
4 mar 2018 22:10
1 322 SEK
4 mar 2018 22:10
1 222 SEK
4 mar 2018 22:10
1 202 SEK
4 mar 2018 22:10
1 101 SEK
4 mar 2018 22:09
1 001 SEK
4 mar 2018 22:09
1 000 SEK
4 mar 2018 22:09
950 SEK
4 mar 2018 22:09
900 SEK
24 feb 2018 17:28
850 SEK
24 feb 2018 17:28
800 SEK
24 feb 2018 17:28
750 SEK
24 feb 2018 17:28
700 SEK
24 feb 2018 17:28
650 SEK
24 feb 2018 17:28
600 SEK
24 feb 2018 17:16
500 SEK
23 feb 2018 17:10
450 SEK
23 feb 2018 17:10
400 SEK
23 feb 2018 15:57
350 SEK
22 feb 2018 23:57
300 SEK