KASTKNIV /BETALMEDEL, Zande, Nzakara, Centralafrika.

Koppar. Stiliserad dekor. Höjd 38 cm.

Skador. Anlupen.

Proveniens

Peter von Busch samling.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
4 mar 2018 21:19
2 500 SEK
4 mar 2018 21:19
2 300 SEK
4 mar 2018 21:19
2 100 SEK
4 mar 2018 21:19
2 000 SEK
4 mar 2018 21:18
1 600 SEK
4 mar 2018 21:18
1 600 SEK
4 mar 2018 21:18
1 433 SEK
4 mar 2018 21:18
1 333 SEK
4 mar 2018 21:18
1 300 SEK
4 mar 2018 21:17
1 200 SEK
4 mar 2018 21:17
1 100 SEK
4 mar 2018 21:17
716 SEK
4 mar 2018 21:17
666 SEK
4 mar 2018 21:17
650 SEK
4 mar 2018 21:17
600 SEK
4 mar 2018 21:17
550 SEK
4 mar 2018 21:17
500 SEK
4 mar 2018 21:16
450 SEK
4 mar 2018 21:14
400 SEK
4 mar 2018 21:01
350 SEK
22 feb 2018 16:02
300 SEK