KANNA & SKÅL, flintgods, Rörstrand, 1900-talets andra kvartal.

Kannans höjd 22 cm. Skålens diameter 23 cm.

Slitage. Nagg. Krackelyr.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 nov 2017 22:09
1 100 SEK
30 nov 2017 22:09
1 000 SEK
30 nov 2017 22:07
950 SEK
30 nov 2017 22:07
900 SEK
30 nov 2017 22:06
850 SEK
30 nov 2017 22:06
800 SEK
30 nov 2017 16:41
750 SEK
30 nov 2017 16:41
700 SEK
30 nov 2017 16:17
650 SEK
30 nov 2017 16:17
600 SEK
30 nov 2017 15:29
550 SEK
30 nov 2017 15:28
500 SEK
30 nov 2017 15:28
500 SEK
30 nov 2017 15:28
450 SEK
30 nov 2017 15:28
400 SEK
22 nov 2017 15:30
300 SEK