LISA LARSON, figuriner, 3 st, keramik, Gustavsberg, 1900-talets slut.

Tomtar med plats för julgransljus. Höjd 13,5-18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 025
90
94
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 nov 2017 18:11
1 025 SEK
25 nov 2017 18:11
1 000 SEK
25 nov 2017 18:10
975 SEK
25 nov 2017 18:10
925 SEK
25 nov 2017 18:09
875 SEK
25 nov 2017 18:09
825 SEK
20 nov 2017 22:23
775 SEK
20 nov 2017 22:23
725 SEK
18 nov 2017 7:54
350 SEK
17 nov 2017 20:30
300 SEK