TOMTE, keramik, 1900-talets första hälft/mitt.

Tomte som hugger ved. Höjd 52 cm.

Bruksskick. Skadat finger. Färgbortfall, delvis imålade.

Klubbat pris
1 005
95
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 nov 2017 21:50
1 005 SEK
30 nov 2017 21:50
955 SEK
30 nov 2017 21:50
950 SEK
30 nov 2017 18:51
900 SEK
30 nov 2017 18:51
850 SEK
30 nov 2017 3:44
750 SEK
29 nov 2017 2:24
700 SEK
28 nov 2017 10:35
650 SEK
28 nov 2017 10:35
600 SEK
27 nov 2017 9:37
550 SEK
24 nov 2017 19:24
500 SEK
18 nov 2017 23:42
300 SEK