TOMTEFIGUR, troligen Tyskland, omkring 1900.

Sittande på stubbe. Höjd 58 cm.

Märken. Slitage. Saknar sin spade. Färgbortfall. Foten med lagning.

1 425
126
131
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
30 nov 2017 22:12
1 425 SEK
30 nov 2017 22:09
1 325 SEK
30 nov 2017 21:59
1 200 SEK
30 nov 2017 21:59
1 100 SEK
30 nov 2017 18:50
1 000 SEK
29 nov 2017 11:33
400 SEK
28 nov 2017 10:26
300 SEK