JULDEKORATIONER 13 st Bertil Vallien Boda glas, 1970-tal

Höjd ca 5-7 cm, etkettmärkta

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 400
124
130
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
30 nov 2017 22:33
1 400 SEK
30 nov 2017 22:32
1 300 SEK
30 nov 2017 22:32
1 210 SEK
29 nov 2017 22:37
1 200 SEK
19 nov 2017 13:50
1 100 SEK
18 nov 2017 20:27
1 000 SEK
18 nov 2017 20:27
1 000 SEK
18 nov 2017 18:35
950 SEK
18 nov 2017 18:35
900 SEK
18 nov 2017 18:32
850 SEK
18 nov 2017 17:56
800 SEK
18 nov 2017 17:56
750 SEK
18 nov 2017 17:56
700 SEK
18 nov 2017 17:53
600 SEK
18 nov 2017 15:39
550 SEK
18 nov 2017 15:39
500 SEK
18 nov 2017 15:37
450 SEK
18 nov 2017 15:37
400 SEK
17 nov 2017 14:25
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13