VINKYLARE / KORG, vitmetall. 1900-talets andra hälft.

Flätad kant och handtag. Diam 34, Höjd 40 (själva korgen h 20)

Bruksslitage, ställvis avnött metall.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
30 nov 2017 21:29
1 100 SEK
30 nov 2017 13:09
1 000 SEK
30 nov 2017 13:09
1 000 SEK
28 nov 2017 10:50
850 SEK
28 nov 2017 10:50
800 SEK
25 nov 2017 12:58
749 SEK
25 nov 2017 12:58
699 SEK
24 nov 2017 15:32
650 SEK
24 nov 2017 15:32
600 SEK
23 nov 2017 10:12
550 SEK
23 nov 2017 10:12
500 SEK
21 nov 2017 0:21
400 SEK
19 nov 2017 0:50
350 SEK
17 nov 2017 21:37
300 SEK