JULBONAD, Skåne, 1900-talets första hälft.

Yllebroderi i rött och grönt med mera mot blå bomullsbotten. Två ihopsydda våder. 130x200 cm.

Något slitage.

Klubbat pris
1 400
124
130
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
29 nov 2017 12:57
1 400 SEK
28 nov 2017 13:58
1 300 SEK
28 nov 2017 13:58
1 300 SEK
28 nov 2017 12:53
1 200 SEK
26 nov 2017 19:34
1 100 SEK
26 nov 2017 19:33
1 000 SEK
26 nov 2017 19:33
1 000 SEK
26 nov 2017 19:33
950 SEK
26 nov 2017 19:33
900 SEK
26 nov 2017 19:33
850 SEK
26 nov 2017 19:33
800 SEK
26 nov 2017 19:32
750 SEK
26 nov 2017 19:32
700 SEK
25 nov 2017 11:09
650 SEK
25 nov 2017 11:08
600 SEK
20 nov 2017 10:23
451 SEK
20 nov 2017 10:23
401 SEK
18 nov 2017 17:22
400 SEK
18 nov 2017 11:16
350 SEK
18 nov 2017 10:40
300 SEK