LJUSSTAKE, 1700-tal.

LJUSSTAKE, 1700-tal.

Mässing. Rund fot med profilerat skaft. Höjd 14 cm.

Hårt ytslitage. Ihoplödd.

Klubbat pris
650
58
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 nov 2017 20:02
650 SEK
29 nov 2017 20:02
600 SEK
29 nov 2017 16:21
500 SEK
26 nov 2017 7:26
450 SEK
26 nov 2017 7:26
401 SEK
25 nov 2017 16:03
400 SEK
25 nov 2017 16:03
350 SEK
17 nov 2017 15:18
300 SEK