MUGGAR, 8 st, glas, 1900-tal.

MUGGAR, 8 st, glas, 1900-tal.

Dekor av tomte och gran. Höjd 10 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
400
36
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 nov 2017 22:28
400 SEK
30 nov 2017 22:28
350 SEK
30 nov 2017 3:43
300 SEK