FIGURINER FÖR JULKRUBBA, 15 st, porslin, MI Hummel, Goebel, sent 1900-tal.

Numrerade "1449/2000". Höjd 4 - 20 cm.

Ställvis krackelerade.

Klubbat pris
1 450
129
134
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
30 nov 2017 22:06
1 450 SEK
8
30 nov 2017 22:06
1 350 SEK
8
30 nov 2017 22:05
1 100 SEK
30 nov 2017 21:54
1 000 SEK
30 nov 2017 21:02
900 SEK
29 nov 2017 23:20
800 SEK
29 nov 2017 15:57
750 SEK
29 nov 2017 8:04
650 SEK
26 nov 2017 0:00
600 SEK
21 nov 2017 8:12
550 SEK
20 nov 2017 17:48
500 SEK
18 nov 2017 17:47
350 SEK
18 nov 2017 10:59
300 SEK