GLASSERVIS, 21 delar, Bland annat Johansfors, 1900-tal.

1 st tillbringare,
1 st karaff med propp.
3 snapsglas,
3 snapsglas,
14 st olika glöggmuggar.

Slitage.

Klubbat pris
300
26
27
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
17 nov 2017 14:26
300 SEK