SPARK, 1800-tal.

SPARK, 1800-tal.

Målad. Svarvad dekor. Sitthöjd ca 31 cm. Längd ca 195 cm.

Slitage. Torrsprickor. Repor. Färgbortfall. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 nov 2017 22:28
1 000 SEK
30 nov 2017 22:28
800 SEK
30 nov 2017 22:13
600 SEK
29 nov 2017 22:36
400 SEK
26 nov 2017 21:44
350 SEK