KANNA OCH GRÖTSKÅL, porslin, Villeroy & Boch 1900-talets första hälft

"God Jul", diameter ca 18, kannans höjd ca 17 cm

Krackelyr. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 400
124
130
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 nov 2017 21:47
1 400 SEK
30 nov 2017 21:47
1 300 SEK
30 nov 2017 20:22
1 100 SEK
30 nov 2017 2:36
1 000 SEK
23 nov 2017 6:41
500 SEK
17 nov 2017 16:56
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13