SKULPTUR, Italien, 1900-talets mitt.

Bronserat trä, i form av putto med trumpet. Längd ca 90 cm.

Färgbortfall. Slitage. Skador. Lagning.

Proveniens

Ohlssons Beklädnad i Malmö.

Klubbat pris
4 700
415
433
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
26 nov 2017 20:45
4 700 SEK
26 nov 2017 20:45
4 500 SEK
22 nov 2017 18:40
3 400 SEK
22 nov 2017 18:40
3 200 SEK
22 nov 2017 18:40
2 400 SEK
22 nov 2017 18:40
2 200 SEK
21 nov 2017 0:18
1 900 SEK
21 nov 2017 0:18
1 800 SEK
19 nov 2017 19:36
1 500 SEK
18 nov 2017 16:22
500 SEK
18 nov 2017 0:59
350 SEK
17 nov 2017 22:28
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.