TOMTE, bemålad terrakotta Tyskland tidigt 1900-tal

Höjd 47 cm.

Smärre slitage. Nagg. Fläckar.

Klubbat pris
4 850
425
442
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 nov 2017 21:44
4 850 SEK
30 nov 2017 21:42
4 650 SEK
30 nov 2017 21:42
4 500 SEK
30 nov 2017 21:00
4 053 SEK
30 nov 2017 20:57
3 853 SEK
30 nov 2017 20:57
3 750 SEK
30 nov 2017 20:56
2 950 SEK
30 nov 2017 20:56
2 750 SEK
30 nov 2017 20:11
1 300 SEK
26 nov 2017 12:13
1 200 SEK
26 nov 2017 12:13
1 100 SEK
26 nov 2017 12:13
1 100 SEK
21 nov 2017 7:02
1 000 SEK
20 nov 2017 10:25
900 SEK
17 nov 2017 19:41
800 SEK
17 nov 2017 14:56
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13