949428

Leica Camera AG (Ernst Leitz)

(Tyskland, Född 1914)
Kamera, leica m6, nr 1725111, 1987, med elmar 1:4/135. med originalkartong och instruktionsbok.

KAMERA, LEICA M6, nr 1725111, 1987, med Elmar 1:4/135. Med originalkartong och instruktionsbok

Svart kamerahus med Leicas röda logga. Objektiv med nr 1803246. Kromat objektiv. Med kamerafodral.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Optik med damm. Optiken med mindre repor.

Klubbat pris
7 000
672
763
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 dec 2017 22:09
7 000 SEK
14 dec 2017 22:09
6 800 SEK
14 dec 2017 22:08
6 400 SEK
14 dec 2017 21:18
5 800 SEK
12 dec 2017 15:22
5 400 SEK