OBJEKTIV, svart, Summilux 1:1.4 /35, nr 2391303, Leitz Canada.

Svart. Linsskydd fram- och baktill. Längd ca 4 cm.

Smärre slitage. Mindre damm och smuts samt enstaka repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
8 008
711
749
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
10 dec 2017 13:14
8 008 SEK
10 dec 2017 13:14
8 000 SEK
10 dec 2017 12:22
7 700 SEK
9 dec 2017 21:25
7 500 SEK
9 dec 2017 21:25
7 400 SEK
9 dec 2017 21:24
7 000 SEK
9 dec 2017 21:24
6 800 SEK
9 dec 2017 20:26
6 200 SEK
9 dec 2017 15:25
6 000 SEK
9 dec 2017 15:25
6 000 SEK
7 dec 2017 23:45
5 500 SEK
7 dec 2017 23:45
5 300 SEK
6 dec 2017 11:15
5 200 SEK
5 dec 2017 14:18
5 000 SEK