TIAS ECKHOFF, bestickservis, 45 delar, "Fuga", Gense/Dansk Knivfabrik i Lundtofte, 1900-talets andra hälft.

Blankpolerat och borstat rostfritt stål.

7 bordsgafflar. Längd 19 cm.
10 bordsknivar. Längd 21,5 cm.
5 bordsskedar. Längd 19 cm.
10 dessertskedar. Längd 17 cm.
Två teskedar. Längd 14 cm.
Tre kaffeskedar. Längd 12 cm.
En såssked. Längd 19,5 cm.
En picklesgaffel. Längd 14,5 cm.
En smörkniv. Längd 14,5 cm.
Ett par salladsbestick. Längd 22 cm.
Två serveringsskedar. Längd 21 cm.
En flasköppnare. Längd 13,5 cm.

Bruksslitage. Olika tillverkningsår.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
21 jan 2018 21:03
2 200 SEK
21 jan 2018 21:03
2 000 SEK
21 jan 2018 21:03
2 000 SEK
21 jan 2018 21:02
1 900 SEK
21 jan 2018 21:02
1 800 SEK
21 jan 2018 21:02
1 700 SEK
21 jan 2018 21:02
1 600 SEK
21 jan 2018 21:02
1 500 SEK
21 jan 2018 21:02
1 400 SEK
21 jan 2018 20:15
1 300 SEK
8
21 jan 2018 20:15
1 200 SEK
21 jan 2018 11:02
1 100 SEK
20 jan 2018 13:55
1 000 SEK
20 jan 2018 12:40
850 SEK
19 jan 2018 20:46
800 SEK
19 jan 2018 13:30
750 SEK
19 jan 2018 13:30
700 SEK
19 jan 2018 13:30
700 SEK
14 jan 2018 22:25
650 SEK
14 jan 2018 22:25
600 SEK
12 jan 2018 19:23
550 SEK
12 jan 2018 19:22
500 SEK
12 jan 2018 19:22
500 SEK
11 jan 2018 21:31
450 SEK
11 jan 2018 21:31
400 SEK
11 jan 2018 14:21
350 SEK
11 jan 2018 13:22
300 SEK