INGMAR RELLING, 2 st dagbäddar/soffor samt bord, "Svane", ur Svane-serien, Ekornes Fabrikker A/S, Norge, omkring 1970.

Ek och ekfaner. Soffor med uppfällbara sitsar med bakomvarande förvaring, en med lös bordsskiva vid gavel. Klädsel i rutmönstrad och grön textil. Bord med avtagbar hylldel. Soffors längd 190 cm. Bordets mått 70 x 70 x 73 cm.

Ställvis slitage och fläckar på stomme. Möjligen avsaknad av en knapp i förvaringsdel.

Klubbat pris
6 600
586
611
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jan 2018 21:35
6 600 SEK
21 jan 2018 21:35
6 400 SEK
21 jan 2018 21:34
6 200 SEK
21 jan 2018 21:34
6 000 SEK
21 jan 2018 21:33
5 600 SEK
21 jan 2018 21:33
5 400 SEK
21 jan 2018 21:33
5 200 SEK
21 jan 2018 21:33
5 000 SEK
21 jan 2018 16:10
4 800 SEK
21 jan 2018 16:10
4 600 SEK
20 jan 2018 13:04
4 400 SEK
20 jan 2018 13:04
4 200 SEK
16 jan 2018 11:42
3 400 SEK
15 jan 2018 22:20
3 200 SEK
13 jan 2018 19:50
3 000 SEK