ANNA GRETA EKER, brosch.

ANNA GRETA EKER, brosch.

Mässing. Signerad. Bredd 7,7 cm. Vikt 69,1 gram.

Slitage.

Proveniens

Anna Greta Eker.

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
21 jan 2018 16:17
450 SEK
19 jan 2018 14:56
400 SEK
14 jan 2018 16:00
350 SEK
14 jan 2018 16:00
350 SEK
12 jan 2018 18:24
300 SEK