986640

ANNA GRETA EKER, brosch.

Anna greta eker, brosch.
Anna greta eker, brosch.
Anna greta eker, brosch.
Anna greta eker, brosch.
Anna greta eker, brosch.

Mässing. Signerad. Bredd 7,7 cm. Vikt 69,1 gram.

Slitage.

Proveniens

Anna Greta Eker.

Klubbat pris
450
43
45
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
21 jan 2018 16:17
450 SEK
19 jan 2018 14:56
400 SEK
14 jan 2018 16:00
350 SEK
14 jan 2018 16:00
350 SEK
12 jan 2018 18:24
300 SEK
Rekommendationer