SVERRE HØVRE JOHNSEN, 2 collier, Bjørn Tannums Sølvverksted, Hamar, ca 1970-75.

Tenn. Längd ca 64 respektive 80 cm. Hängen med höjd 5,5 respektive 9 cm.

Slitage.

Proveniens

Referens: PLUS Products. Norway Designs Exports.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
20 jan 2018 17:14
500 SEK
19 jan 2018 22:44
450 SEK
19 jan 2018 14:55
400 SEK
17 jan 2018 22:11
350 SEK
12 jan 2018 9:53
300 SEK