DesignNORSK DESIGN
986715

LARS FLETRE, vas, glas, Hadeland Glassverk, signerad med initialer samt daterad 1948.

Lars fletre, vas, glas, hadeland glassverk, signerad med initialer samt daterad 1948.
Klubbat pris
1 100
105
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
21 jan 2018 22:55
1 100 SEK
21 jan 2018 22:55
1 000 SEK
21 jan 2018 22:55
950 SEK
21 jan 2018 22:55
900 SEK
21 jan 2018 22:54
850 SEK
Rekommendationer