LARS FLETRE, vas, glas, Hadeland Glassverk, signerad med initialer samt daterad 1948.

Reliefdekor. Höjd 15 cm.

Enstaka repor.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
21 jan 2018 22:55
1 100 SEK
21 jan 2018 22:55
1 000 SEK
21 jan 2018 22:55
950 SEK
21 jan 2018 22:55
900 SEK
21 jan 2018 22:54
850 SEK
21 jan 2018 22:54
800 SEK
21 jan 2018 22:54
750 SEK
21 jan 2018 22:54
700 SEK
21 jan 2018 22:31
450 SEK
21 jan 2018 21:00
400 SEK
19 jan 2018 14:57
350 SEK
13 jan 2018 9:19
300 SEK