DesignNORSK DESIGN
986735

STEN RUNE STERNER, 2 fat, med dekorprov, Arnold Wiigs Fabrikker, signerade och daterade -59.

Sten rune sterner, 2 fat, med dekorprov, arnold wiigs fabrikker,  signerade och daterade -59.
Klubbat pris
300
29
30
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
19 jan 2018 9:50
300 SEK
Rekommendationer