STEN RUNE STERNER, 2 fat, med dekorprov, Arnold Wiigs Fabrikker, signerade och daterade -59.

Upphängningsmöjlighet. Diameter 30 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
19 jan 2018 9:50
300 SEK