Konst SkulpturNORSK DESIGN
988125

OLE JOHAN TØRUD

(Norge)
Ole johan tørud, skulptur, lackerad polyester och trä, unik, osignerad,

OLE JOHAN TØRUD, skulptur, lackerad polyester och trä, unik, osignerad,

Höjd 47 cm.

Slitage. Färgbortfall.

1 200
114
119
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
12 jan 2018 9:40
1 200 SEK
11 jan 2018 16:06
1 000 SEK
11 jan 2018 14:37
350 SEK
Rekommendationer