DesignNORSK DESIGN
988158

TERJE MEYER, 3 st moduler, 2000-tal.

Terje meyer, 3 st moduler, 2000-tal.

Avtagbar klädsel i tyg. Sitthöjd fåtöljer 33/30 cm. Höjd puff 45 cm.

Slitage. Fläckar. Några hål.

Proveniens

Enligt uppgift utställda på Kunstindustrimuseet i Oslo.

1 000
95
99
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
21 jan 2018 22:10
1 000 SEK
12 jan 2018 23:36
300 SEK
Rekommendationer