TERJE MEYER, 3 st moduler, 2000-tal.

Avtagbar klädsel i tyg. Sitthöjd fåtöljer 33/30 cm. Höjd puff 45 cm.

Slitage. Fläckar. Några hål.

Proveniens

Enligt uppgift utställda på Kunstindustrimuseet i Oslo.

1 000
88
92
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
21 jan 2018 22:10
1 000 SEK
12 jan 2018 23:36
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

407. Arman (Armand Pierre Fernandez), "Venus aux Petits Cuilliers".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK