SIGURD RESELL, fåtölj "125", Vatne Møbler AS, Norge, 1900-talets andra hälft.

Läderklädd. Lösa dynor i rygg och sits.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
21 jan 2018 22:48
350 SEK
11 jan 2018 20:14
300 SEK