DesignNORSK DESIGN
989203

EINAR HOVE, fåtölj, sannolikt "Skyline", Hove Möbler AS, Norge, 1900-talets andra hälft.

Einar hove, fåtölj, sannolikt "skyline", hove möbler as, norge, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mörkbetsad bok. Lös, läderklädd dyna med knapphäftning.

Bruksskick. Avnött färg. Märken. Knappar saknas på dynan. En senare knapp.

Klubbat pris
550
52
54
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 jan 2018 21:05
550 SEK
21 jan 2018 15:57
500 SEK
21 jan 2018 15:57
450 SEK
18 jan 2018 13:33
400 SEK
11 jan 2018 21:21
350 SEK
Rekommendationer