989529

KONRAD GALAAEN

Väggplakett, stengods, stämpelsignerad på träplatta.

Figur med spade. Monterad på träplakett. Totalt mått 84 x 20 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare dedikation på plakett. Märke samt fläckar på träet.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)