989529

KONRAD GALAAEN, väggplakett, stengods, stämpelsignerad på träplatta.

Figur med spade. Monterad på träplakett. Totalt mått 84 x 20 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare dedikation på plakett. Märke samt fläckar på träet.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)