DesignNORSK DESIGN
989529

KONRAD Galaaen

(Norge, 1923-2004)
Konrad galaaen, väggplakett, stengods, stämpelsignerad på träplatta.

KONRAD GALAAEN, väggplakett, stengods, stämpelsignerad på träplatta.

Figur med spade. Monterad på träplakett. Totalt mått 84 x 20 cm

Smärre slitage. Senare dedikation på plakett. Märke samt fläckar på träet.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Rekommendationer