SIGURD RESELL, ett par fåtöljer samt ett bord, "Falcon", Vatne Lenestolfabrikk, i produktion från 1971.

Underrede i laminerad och betsad bok. Grundväv i canvas och dynor i skinn. Sitthöjd ca 44 cm. Bordsskiva i glas. Bordets diameter 90 cm. Bordets höjd 46 cm.

Slitage. Mindre lädersprickor. Repor.

Klubbat pris
4 700
415
433
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jan 2018 22:14
4 700 SEK
21 jan 2018 22:14
4 500 SEK
21 jan 2018 22:14
4 400 SEK
21 jan 2018 22:14
4 200 SEK
21 jan 2018 22:14
4 000 SEK
21 jan 2018 22:13
3 800 SEK
21 jan 2018 22:13
3 600 SEK
21 jan 2018 22:13
3 400 SEK
21 jan 2018 21:58
3 200 SEK
15 jan 2018 17:12
3 000 SEK
14 jan 2018 11:23
2 800 SEK
13 jan 2018 21:10
1 600 SEK
12 jan 2018 22:45
1 500 SEK
12 jan 2018 19:38
400 SEK
12 jan 2018 0:36
350 SEK