INGMAR RELLING, fåtöljer, ett par, "Siesta", Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft.

Betsat böjträ. Skinnklädda dynor.

Bruksskick.

Klubbat pris
2 200
195
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
21 jan 2018 22:07
2 200 SEK
21 jan 2018 22:07
2 000 SEK
21 jan 2018 22:07
1 800 SEK
21 jan 2018 22:07
1 700 SEK
21 jan 2018 22:06
1 600 SEK
21 jan 2018 15:44
1 500 SEK
11 jan 2018 21:23
700 SEK
11 jan 2018 20:12
300 SEK