DesignNORSK DESIGN
989747

INGMAR RELLING, fåtöljer, ett par, "Siesta", Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft.

Ingmar relling, fåtöljer, ett par, "siesta", westnofa, norge, 1900-talets andra hälft.

Betsat böjträ. Skinnklädda dynor.

Bruksskick.

Klubbat pris
2 000
190
198
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 jan 2018 21:42
2 000 SEK
21 jan 2018 21:42
1 900 SEK
21 jan 2018 21:41
1 800 SEK
21 jan 2018 21:41
1 700 SEK
21 jan 2018 21:37
1 600 SEK
Rekommendationer