TORMOD ALNÆS, 3 st fåtöljer, "Trega", Sørliemøbler, 1900-talets andra hälft.

Stommar i mörkbetsad bok med kopplade ben. Läderklädda dynor med knapphäftning.

Bruksskick. Fläckar. Repor.

Reklam från Bonytt (9/1974)

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 feb 2018 22:28
3 700 SEK
13 feb 2018 22:23
3 500 SEK
13 feb 2018 22:23
3 300 SEK
13 feb 2018 22:03
2 701 SEK
13 feb 2018 20:53
2 501 SEK
12 feb 2018 23:35
2 400 SEK
10 feb 2018 15:29
2 200 SEK
10 feb 2018 15:29
2 000 SEK
7 feb 2018 21:58
1 600 SEK
7 feb 2018 21:58
1 500 SEK
4 feb 2018 19:12
1 000 SEK