PETER OPSVIK, fåtölj, "Globe", Stokke Møbler, modell i produktion från ca 1985.

Lackerat trä. Klädd i olikfärgat konstläder. Sitthöjd 42 cm.

Slitage. Mindre fläckar.

Klubbat pris
2 300
203
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
20 jan 2018 10:02
2 300 SEK
20 jan 2018 10:02
2 100 SEK
14 jan 2018 1:01
1 400 SEK
13 jan 2018 19:16
550 SEK
12 jan 2018 18:24
500 SEK
11 jan 2018 17:10
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

35. Jan Ekselius, fåtöljer, ett par, "Etcetera", J.O. Carlssons Möbel AB, Vetlanda, 1960-70-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK