ADOLF RELLING & SIGURD RESELL, karmstol "56/2" ur Bambi-serien, Gustav Bahus Eft, formgiven 1955.

Stomme i teak. Sits i cognacs-färgat läder. Sitthöjd 36/32 cm.

Bruksslitage med fläckar och enstaka repor.

Linder, Mats; "Møblene er fra Rastad & Relling", Form forlag, [Oslo], 2016, s. 82

Klubbat pris
29 000
2 573
2 685
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
21 jan 2018 21:31
29 000 SEK
21 jan 2018 21:31
28 000 SEK
21 jan 2018 21:30
27 000 SEK
21 jan 2018 17:28
26 000 SEK
21 jan 2018 17:25
25 000 SEK
21 jan 2018 17:25
25 000 SEK
14 jan 2018 12:30
24 000 SEK
13 jan 2018 11:17
23 000 SEK
12 jan 2018 11:10
22 000 SEK
11 jan 2018 14:26
21 000 SEK
11 jan 2018 14:25
20 000 SEK
11 jan 2018 14:25
20 000 SEK
11 jan 2018 14:25
18 500 SEK
11 jan 2018 14:25
18 000 SEK
11 jan 2018 13:37
17 500 SEK
11 jan 2018 13:37
17 000 SEK
11 jan 2018 13:30
16 500 SEK
11 jan 2018 13:30
16 000 SEK
11 jan 2018 13:30
15 500 SEK
11 jan 2018 13:30
15 000 SEK
11 jan 2018 13:29
12 500 SEK
11 jan 2018 13:29
12 000 SEK
11 jan 2018 13:29
11 500 SEK
11 jan 2018 13:29
11 000 SEK
11 jan 2018 13:27
10 500 SEK
11 jan 2018 13:27
10 000 SEK
11 jan 2018 13:26
8 200 SEK
11 jan 2018 13:26
8 000 SEK
11 jan 2018 13:26
6 200 SEK
11 jan 2018 13:26
6 000 SEK
11 jan 2018 12:45
4 000 SEK
11 jan 2018 12:25
3 000 SEK
11 jan 2018 11:32
300 SEK