995731

TORBJØRN AFDAL, fåtölj, "Hunter", Stranda industri för Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mörkbetsad ek. UNderspänning i canvas. Dyna klädd med läder. Sitthöjd 36/32 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    126 EUR
    143 USD

    Budhistorik (11 bud)
    721 jan 21:511300SEK
    6A21 jan 21:511200SEK
    621 jan 21:121100SEK