TORBJØRN AFDAL, fåtölj, "Hunter", Stranda industri för Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mörkbetsad ek. UNderspänning i canvas. Dyna klädd med läder. Sitthöjd 36/32 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
1 300
114
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 jan 2018 21:51
1 300 SEK
21 jan 2018 21:51
1 200 SEK
21 jan 2018 21:12
1 100 SEK
21 jan 2018 21:12
1 000 SEK
21 jan 2018 21:12
950 SEK
18 jan 2018 13:52
900 SEK
16 jan 2018 21:59
850 SEK
16 jan 2018 21:59
800 SEK
16 jan 2018 9:33
400 SEK
15 jan 2018 17:21
350 SEK
14 jan 2018 13:06
300 SEK