Madeleine Pyk – en samling F769

Torbjørn Afdal

(Norge, 1917-1999)
Torbjørn Afdal
(Norge, 1917-1999)

TORBJÖRN AFDAL, fåtölj, "Hunter", Bruksbo, Norge.

Betsad stomme. Armstöd av läder. Lös skinnklädd djuphäftad plymå.

Bruksslitage. Lagningar på klädsel och armlän. Fläckar.

Klubbat pris
2 400
228
262
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
9
21 jan 2018 21:36
2 400 SEK
8
21 jan 2018 21:36
2 200 SEK
9
21 jan 2018 21:33
2 000 SEK
21 jan 2018 21:33
1 900 SEK
21 jan 2018 21:33
1 800 SEK
8
21 jan 2018 21:32
1 700 SEK
21 jan 2018 21:32
1 600 SEK
8
21 jan 2018 21:32
1 500 SEK
21 jan 2018 21:31
1 300 SEK
8
21 jan 2018 21:31
1 200 SEK
21 jan 2018 21:30
1 000 SEK
21 jan 2018 21:16
950 SEK
18 jan 2018 13:43
900 SEK
18 jan 2018 13:43
850 SEK
18 jan 2018 13:40
650 SEK
18 jan 2018 13:40
600 SEK
16 jan 2018 21:57
550 SEK
16 jan 2018 21:57
500 SEK
16 jan 2018 18:53
400 SEK
15 jan 2018 17:17
350 SEK
14 jan 2018 1:15
300 SEK