DesignNORSK DESIGN
996133

Torbjørn Afdal

(Norge, 1917-1999)
Torbjörn afdal, fåtölj, "hunter", bruksbo, norge.

TORBJÖRN AFDAL, fåtölj, "Hunter", Bruksbo, Norge.

Betsad stomme. Armstöd av läder. Lös skinnklädd djuphäftad plymå.

Bruksslitage. Lagningar på klädsel och armlän. Fläckar.

Klubbat pris
2 400
228
238
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
9
21 jan 2018 21:36
2 400 SEK
8
21 jan 2018 21:36
2 200 SEK
9
21 jan 2018 21:33
2 000 SEK
21 jan 2018 21:33
1 900 SEK
21 jan 2018 21:33
1 800 SEK
Rekommendationer