CARL OLAF OLSEN, ytterfoder, signerad och daterad 1983.

Diameter 21 cm. Höjd 18 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
21 jan 2018 21:30
350 SEK
12 jan 2018 0:12
300 SEK