IWC, Schaffhausen, Portuguese Minute Repeater, armbandsur, 44 mm

18K rosé guld, manuell, safirglas, liten sekundvisare, minutrepeter, läderband, viklås i 18K rosé guld, cert december 2011, box.

Limiterad och numrerad (Nr 013/500).

Caliber 98950 , Verknr 3.131.657, Referensnr IW5449-05, Boettnr 3.416.134

bruksskick

Utropspris
250 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

357. Fruls Tilpo, "Lyckans hjul".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK