JAEGER-LeCOULTRE Reverso, Squadra Hometime Black, 1000 Hours, armbandsur 35 x 40,5 (50,5) mm.

18K roséguld, automatisk, safirglas, liten sekundvisare, datum, dag/natt indikator, glasbaksida, Articular gummi/roséguldband, viklås i 18K roséguld, cert, oktober 2010, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (Nr. 008/500).

Caliber 977, Serienr 2488533, Boettnr 230.2.77

bruksskick

Klubbat pris
60 000
5 296
5 525
Utropspris
70 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
25 mar 2018 22:22
60 000 SEK
21 mar 2018 21:49
58 000 SEK
18 mar 2018 21:01
56 000 SEK
18 mar 2018 8:28
44 000 SEK
17 mar 2018 13:25
42 000 SEK
16 mar 2018 19:32
40 000 SEK
16 mar 2018 18:02
36 000 SEK
16 mar 2018 16:19
35 000 SEK
16 mar 2018 15:46
31 000 SEK
16 mar 2018 15:07
30 000 SEK
16 mar 2018 11:42
20 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

343. Lena Cronqvist, "Rökrummet".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK