Vintage Watches E224

VINTAGE WATCHES
Välkommen till en klockauktion där vi presenterar ett urval av eftertraktade fickur och armbandsur. Vintageklockor har aldrig tidigare haft en större efterfrågan och så sent som i oktober slog Bukowskis världsrekord för en Omega Speedmaster från 1958 med ett slutpris över 2.2 miljoner. Temaauktionen består av objekt från 1900-talets början till mitten av 70-talet och inkluderar bland annat en ovanlig Rolex Submariner från 1966 och en fantastisk Omega Speedmaster från tidigt 60-tal.

Visar alla 4 föremål som matchar din sökning.