NINA RICCI, 8 delar.

NINA RICCI, 8 delar.

Fem så kallade faktiser (höjd 9 - 17 cm), två parfymflaskor (höjd 12 - 15 cm) samt en butiksskyltning (längd 40, djup 30, höjd 43 cm).

Slitage, skador och smuts. Ej fullständigt genomgångna.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
1 dec 2017 13:49
1 300 SEK
1 dec 2017 13:48
1 200 SEK
1 dec 2017 13:48
1 200 SEK
1 dec 2017 13:48
1 100 SEK
1 dec 2017 13:48
1 000 SEK
1 dec 2017 13:48
950 SEK
1 dec 2017 13:48
900 SEK
1 dec 2017 13:48
850 SEK
1 dec 2017 13:48
800 SEK
1 dec 2017 11:33
750 SEK
30 nov 2017 22:57
700 SEK
30 nov 2017 22:57
700 SEK
30 nov 2017 22:56
650 SEK
30 nov 2017 22:56
600 SEK
30 nov 2017 22:56
550 SEK
30 nov 2017 22:56
500 SEK
30 nov 2017 0:30
450 SEK
29 nov 2017 5:12
400 SEK
27 nov 2017 10:27
350 SEK
27 nov 2017 4:01
300 SEK