SKULPTUR, trä. Japan, 1900-tal.

Figurgrupp. Mörkbetsat trä. Höjd 105 cm.

Slitage. Torrsprickor. Senare metalldelar.

Klubbat pris
1 900
169
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
15 dec 2017 17:52
1 900 SEK
15 dec 2017 17:52
1 800 SEK
15 dec 2017 17:51
1 600 SEK
15 dec 2017 17:50
1 500 SEK
15 dec 2017 17:49
1 120 SEK
15 dec 2017 17:49
1 020 SEK
15 dec 2017 16:40
1 000 SEK
12 dec 2017 12:59
700 SEK