TRUMMA, sydostasien, 1900-tal.

Delvis lackerad stomme. Total diameter 72 cm. Höjd 75 cm.

Bruksslitage. Mindre lagning.

Klubbat pris
2 415
211
220
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
15 dec 2017 17:56
2 415 SEK
15 dec 2017 17:56
2 215 SEK
15 dec 2017 17:55
2 012 SEK
15 dec 2017 17:55
1 912 SEK
15 dec 2017 17:55
1 812 SEK
15 dec 2017 17:51
1 712 SEK
15 dec 2017 17:51
1 666 SEK
15 dec 2017 15:01
1 408 SEK
15 dec 2017 10:55
1 308 SEK
14 dec 2017 21:59
1 208 SEK
14 dec 2017 21:59
1 160 SEK
14 dec 2017 21:51
1 105 SEK
14 dec 2017 21:51
1 005 SEK
14 dec 2017 19:57
800 SEK
11 dec 2017 19:05
650 SEK
10 dec 2017 10:35
600 SEK
7 dec 2017 20:58
500 SEK
7 dec 2017 17:12
400 SEK