PIEDESTAL / SIDOBORD, Kina, 1900-tal.

Betsat trä. Rikt skuren, delvis genombruten, dekor. Toppskiva med infälld stenskiva. Skivans diameter 49 cm. Höjd 83 cm.

Bruksslitage. Sprickor. Mindre skador. Nagg.

Klubbat pris
2 260
214
245
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
15 dec 2017 18:55
2 260 SEK
9
15 dec 2017 18:54
2 060 SEK
15 dec 2017 18:54
2 000 SEK
15 dec 2017 17:33
1 960 SEK
8
15 dec 2017 17:33
1 860 SEK
8
15 dec 2017 17:26
1 600 SEK
15 dec 2017 16:56
1 500 SEK
8
15 dec 2017 16:56
1 460 SEK
8
15 dec 2017 16:52
1 210 SEK
15 dec 2017 7:56
1 110 SEK
14 dec 2017 17:38
1 010 SEK
14 dec 2017 17:38
1 000 SEK
14 dec 2017 17:38
950 SEK
14 dec 2017 17:38
900 SEK
14 dec 2017 14:38
850 SEK
14 dec 2017 14:38
800 SEK
13 dec 2017 18:09
660 SEK
12 dec 2017 8:11
610 SEK
12 dec 2017 8:11
600 SEK
12 dec 2017 8:08
550 SEK
12 dec 2017 8:08
500 SEK
8 dec 2017 13:33
400 SEK
8 dec 2017 12:57
350 SEK
7 dec 2017 18:59
300 SEK